Kampania społeczna kręcona smartfonem? KONKURS #HUMANDOC

Opublikowane przez Honorata w dniu

„Odkryj świat spod plastiku” wspólnym mianownikiem konkursów #HUMANDOC CAMERA – inicjatywy organizowanej w ramach IX Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych HumanDOC. W tegorocznej odsłonie organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym i konkursie na kampanię społeczną kręconą smartofnem.

Wszystko zaczyna się od obrazu. I emocji. To one angażują nasze zmysły. To one motywują nas do działania. Ideą konkursów HumanDocCamera jest poszukiwanie wyrazistych obrazów i mocnych emocji. Bodźców kształtujących przeżycia zarówno u twórców, jak i odbiorców.

Organizatorzy inicjatywy zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym i konkursie na kampanię społeczną kręconą smartofnem, których wspólnym mianownikiem jest temat „Odkryj świat spod plastiku.” Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są TUTAJ

Wybór tematu nie jest przypadkowy. Biolodzy przynoszą dziś jedynie pesymistyczne wieści. Mówią, że katastrofa jest nieunikniona, możemy jedynie minimalizować straty. Sprawcie, by nam się chciało walczyć. O siebie, o nas, o świat. Pokażcie nam piękno, sięgnijcie do dziedzictwa, przywróćcie poczucie beztroski. Pokażcie nam zachwyt i szacunek dla „tu i teraz”. Entuzjazm z tego, że jesteśmy w najlepszym ze światów. Wzmocnijcie wiarę w to, że „Tak, możemy!”.

Konkursy HumanDOC Camera są inicjatywą w ramach IX Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych HumanDOC.

Fundacja HumanDoc działa od 2010 roku, pomagając w Polsce i na świecie. Priorytetem Fundacji HumanDoc jest edukacja i wspieranie projektów zajmujących się szeroko rozumianą tematyką globalnego rozwoju na świecie, ze szczególnym uwzględnieniem takich tematów jak: rozwój, współzależności między Globalnym Południem a Globalną Północą, światowa sytuacja zdrowotna, rozwiązywanie konfliktów, ekologia, prawa człowieka, budowa i wzmacnianie demokracji na świecie, walka z ubóstwem i wykluczeniem społecznym. Szczegóły na temat Fundacji dostępne są w social mediach oraz na oficjalnej stronie- TUTAJ


Źródło: kampaniespoleczne.pl

Skip to content