TRWA KONKURS „POLICJANT, KTÓRY MI POMÓGŁ”

Opublikowane przez Honorata w dniu

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji organizuje ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Zachęcamy mieszkańców powiatu przemyskiego oraz przedstawicieli organizacji i instytucji do zgłaszania kandydatów. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja 2022.

Istotą konkursu „Policjant, który mi pomógł” jest wyróżnienie tych funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom krzywdzonym, w tym dotkniętym przemocą w rodzinie. Jak również są zaangażowani w sprawy społeczne, pomogli w trudnej sytuacji życiowej i niosą pomoc potrzebującym.

Procedura zgłaszania policjantów do konkursu „Policjant, który mi pomógł” trwa do 31 maja 2022 r. Zgodnie z regulaminem konkursu, zgłoszenia policjanta lub policjantki może dokonać osoba indywidualna, instytucja lub organizacja. Natomiast laureatów konkursu wybiera kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele Biura Prewencji KGP oraz wyróżnieni w trzech ostatnich edycji konkursu. Typowanie kandydatów odbywa się na podstawie szczegółowej analizy uzasadnień zawartych w formularzach zgłoszeniowych.


Formularze zgłoszeniowe można nadsyłać na adres poczty elektronicznej e-mail: policjantktorymipomogl@policja.gov.pl
Regulamin konkursu, a także formularze zgłoszeniowe dostępne są pod adresem: https://www.policja.pl/pol/aktualnosci/216616,Konkurs-Policjant-ktory-mi-pomogl.html

Zapraszamy do zgłaszania kandydatów!

Skip to content